muhasebe@pazarmarket.com.tr
0422-212 71 71

Hakkımızda

1989 yılında Malatya’nın ilk yerel marketi olarak marketçilik serüvenine başlayan Pazar Market, bugün itibariyle 9 şube ile yoluna devam etmektedir. Günlük ortalama 20.000 kişi tarafında ziyaret edilen marketlerimiz yapacağımız yatırımlarla bu sayının çok daha üstüne çıkacaktır. Şirketimiz; bölgesel düzeyde ve şehir içerisinde faaliyet gösteren bir market olarak; bölgede, her geçen gün biraz daha fazla istihdam yaratmakta, "Bölgenin parası bölgede kalsın" mantığı ile hareket etmektedir. Şirketimiz; ülkemizde yaşanan ekonomik krizlere rağmen yatırım yapmaktan kaçınmayarak; her yıl market yatırımlarına devam etmektedir. Pazar Market; bölgemizde kalite-fiyat dengesinde en iyiyi yakalayan ve en iyi ürünü en iyi fiyatlarla ortalama en uzun süre satan market olma gururunu yaşamaktadır. Pazar Marketlerde reyonlara giren tüm ürünler TSE şartlarına uygun, gıda üretim sicili onaylı ürünlerdir. Pazar Market yönetimi; aile şirketlerindeki sıcaklığı, kurumsal şirketlerdeki hiyerarşik düzen prensibini misyon edinmiştir. Pazar Market teknolojiyi yakından takip eden, güler yüzlü, ilgili personel anlayışı ve kalitede ucuzluk prensibiyle hizmet veren bir market olmuştur.

 

 

 Misyonumuz & Vizyonumuz
  Pazar Market için SİZ özelsiniz. Markete girerken, alışverişinizi yaparken, yada marketten ayrılırken çok özel olduğunuzu hissedersiniz. Her kademesinde koşulsuz müşteri memnuniyetini, sınırsız müşteri mutluluğunu ilke edinmiş eğitimli personellerimiz ve mağaza yetkilileri tarafında bu size hissettirilir. Pazar Marketlere geldiğinizde herkesin sizin rahatınız ve memnuniyetiniz için çalıştığını hissedersiniz. 19 Yıldır bölgesel bir market zinciri olan Pazar market müşterisinin ilgi ve desteğiyle her geçen gün gelişirken müşteri koşulsuz haklıdır ilkesini hiçbir zaman unutmamaktadır . Şirketçe benimsenmiş “Müşteri Odaklılık” değeri dahilinde hedefimiz, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaya değil onları “aşmaya” odaklanmaktır.

 

 

 

Ziyaretçi Bilgileri Toplam Ziyaretçi : 1797550 Kişi - Şu An : 11 Kişi Online - Sitemizi Bugün : 59 Kişi - Dün : 64 Kişi - Son Bir Hafta : 843 Kişi - Son Bir Ay : 3155 Kişi Ziyaret Etmiştir.

2009© Pazar Gıda Tekstil Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi ve Eğt.Hizm.Tic.Ltd.Şti. Her Hakkı Saklıdır. Tasar©lsis Bilgisayar